MÜŞTERİ HİZMETLERİ +90 224 211 17 30 +90 224 411 19 24 satisdestek@serbametal.com

Tunceli Hozat Alaşımlı Alüminyum Levha

Serba Metal Alüminyum Profil İth. İhr. Ltd. Şti.

Sektörün en büyük satış ve pazarlama firmaları arsında yer alan Serba Metal Alüminyum Ltd. Şti. 2013 yılında faaliyetine başlamış olup 25 yıllık satış ve pazarlama tecrübesiyle sektörün ihtiyaç duyduğu Alüminyum - Profil - Galvaniz ve Türkiye’de üretimi mümkün olmayan her kalınlıktaki malzemelerin ithalatını gerçekleştirerek kısa sürede sektörün önde gelen firmaları arasında yerini almıştır.

Serba Metal, Tunceli Hozat Alaşımlı Alüminyum Levha firmaları arasında kendini kanıtlamış, her daim teknolojiye ayak uyduran bir firmadır.

Serba Metal gücünü yetişmiş kadrosu ve üretici firma desteği ile profil üretiminden boyalı malzeme tedarikine ve ürünlerin eloksallama işlemine kadar kendi tesislerinde müşterilerimizin ihtiyacı doğrultusunda istenilen standart ve özel ölçülerde miktar sınırlaması olmaksızın otomotiv, beyaz eşya, soğutma sanayi, elektrik sanayi ve inşaat sektöründeki (izolasyon, cephe kaplama, profil ) bir çok sektördeki müşterilerimize kaliteli ve hızlı hizmet servisi ile çözüm ortaklığı yaratmaktadır.

Ayrıca, Tunceli Hozat Alaşımlı Alüminyum Levha hizmetleri konusunda uzmanlaşmış kadromuzla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Toplam Kalite anlayışını benimseyen Serba Metal Ltd. Şti. 2015 yılından bu yana ISO 9001:2000 kalite sistem belgesine sahip olan firmamız istikrarlı ve doğru yatırım stratejileri ile büyümesini sürdürmeye devam etmektedir...